Еко-урбаністика:
1.Провести інвентаризацію зелених зон, забезпечити їх збереження (реновація) та розширення протягом 2016 року.
2.Забезпечити розвиток зон публічного простору (створення умов для прогулянок та відпочинку, творчості та освіти, спілкування, дозвілля) з 2016 року.
3.Забезпечити збереження історичного ареалу міста та та підтримки на засадах співфінансування власників історичної нерухомості до жовтня 2017 року. Провести кампанію по залученню туристів.
Інфраструктура та комунальне господарство:
4.Забезпечити проведення інвентаризації земель по Херсону. 2016 рік.
5.Забезпечити проведення інвентаризації приміщень комунальної власності. 2016 рік.
6.Забезпечити розвиток ОСББ, повністю відмовитись від монополій в обслуговуванні будинків з поетапною ліквідацією ЖЕКів до жовтня 2017 року.
7.Забезпечити депресивні території міста (мікрорайон 4Таврійський та мікрорайон Склотара, де немає аптек і в цьому ж районі, так звана «Промзона», де немає навіть електрифікації) мінімальними стандартами на інфраструктуру (міський водогін, вуличне освітлення, дороги з асфальтовим покриттям, аптеки і т.д.) до 2018 року, а електрифікацію «Промзони» до 2017 р.
8.Створити проект вело інфраструктури міста та впровадити його до 2017 року; популяризувати та підтримати вело культуру міста.
9.Забезпечити розвиток громадського транспорту (ввести великі комунальні автобуси на основних напрямах та наладити чіткий графік курсування по маршрутах) до 2018 року.
10.Відновити мережі автомобільних доріг (замість ямкових ремонтів) до 2018 року.
Гуманітарна політика:
11.Розробити поетапний план та забезпечити підтримку родин воїнів АТО (забезпечити участь органу місцевого самоврядування у цільових програмах з будівництва тимчасового та/або доступного житла, виділення земельних ділянок, програм реабілітації) до 2018 року.
12.Забезпечити виділення приміщення та підтримку волонтерського Центру допомоги воїнам АТО до січня 2016 року.
13.Забезпечити реалізацію програми «Соціальний хліб», за якою соціально незабезпечені жителі Херсона могли придбати хліб на 2 гривні дешевше ніж звичайний. З січня 2016 року.
14.Впровадити «Картку Херсонця» за якою люди похилого віку матиму пільги (на зразок аналогічної програми в м.Київ). З січня 2016 року.
Ситуація з тваринами в місті:
15.Забезпечити створення Ради (повноважного органу) з представників ветуправління, екоінспекції та управління, громадськості та зоозахисників з правом у будь-який час відвідувати та контролювати місця утримання тварин. Рада має розробити схему роботи з тваринами в місті: вуличними, безпритульними, власницькими з реєстром для реалізації майнового права на об'єкти тваринного світу та моніторингом кількості тварин, міграцій та стерилізації для попередження безпритульності. 2016 рік
16.Створити міську лікарню ветмедицини. З огляду на те, що поруч з людиною в місті проживають тварини і вони є власністю громади, муніципальна структура має забезпечити ветнагляд на основі комунальної ветклініки для роботи з тваринами. Функції: для ведення реєстрів вакцинованих та стерилізованих тварин, створення умов перетримки для хворих чи стерилізованих тварин, стерилізація та лікування безпритульних тварин, а також надання ветеринарних послуг за пільговими цінами для малозабезпеченних громадян тощо. 2016 рік
17.Забезпечити негайне передання диких тварин, що є державною власністю і перебувають тимчасово у КП Гарантія в так званому зоокутку, на реабілітацію (якої вони всі терміново потребують) в спеціалізовані заклади під наглядом спеціалістів Міністерства екології!
На місці зоокутка створити контактний зоопарк лише з домашніми тваринами і лише при умові повноважень у КП і управління, якому воно підпорядковано, вести господарську діяльність з утримання тварин у виховних цілях, з чітким вирішенням питання реєстрації, ідентифікації і контролю народжуваності гуманними методами та прозорою системою роботи, з онлайнтрансляціями та залученням спеціалістів-ентузіастів. 2016 рік.
Менеджмент:
18.Забезпечити дотримання стандартів ефективного врядування (прозорість, відкритість та підзвітність; критерій перевірки – Індекс публічності 2016-2017 рр.).
19.Завершити впровадження електронної демократії, надання е-послуг у всіх структурах органу місцевого самоврядування та донести до громади інформацію про можливість користатися цими послугами до червня 2016 року.
20.Повністю впровадити електронний документообіг у всіх структурах органу місцевого самоврядування до січня 2016 року.
21.Забезпечити проведення громадських слухань з усіх питань, які стосуються життя мешканців міста. Сприяти організації територіальних громад для активного вирішення життєво важливих питань. Постійно.
22.Призначення керівників департаментів та управлінь обговорювати з громадою (тут і далі маються на увазі громадські активісти та члени різних громадських організацій, а не тільки Громадська рада при міськраді). Бажано не призначати на ці посади керівників комунальних підприємств міських депутатів, задля запобігання корупційних діянь. Постійно.
23.Забезпечити при укладенні договору на обслуговування міста з комунальними службами присутність представників з громади та можливість їм же побачити засоби виконання зобов’язань (наприклад: подивитись снігоприбиральну техніку). Постійно.
24.Забезпечити бюджет участі (громадський бюджет – демократичний процес дискусії та прийняття рішень, в якому громадяни вирішують, у який спосіб витрачати частину місцевого бюджету) у розмірі від 3 до 10% від міського бюджету та прозорість використання бюджетних коштів (прозорий бюджет) з 2016 року.
25.Запровадити енергоменеджмент, що дозволить заощаджувати до 60% коштів, які сьогодні витрачаються на енергоспоживання в бюджетних установах до 2017 року.
Комментариев нет:
Отправить комментарий